Рівненська Мала академія наук у ННІЕМ

Рівненська Мала академія наук учнівської молоді, як завжди, дивувала в цьому році досить різноплановими та цікавими доповідями.  На секціях  «Фінанси, грошовий обіг і кредит» та «Економічна теорія та історія економічної думки» обговорені такі питання, як:  світові критерії якості життя, монополії в економіці, тіньова економіка, фріланс, громадський бюджет, інформаційно-комунікаційні  технології, податкове регулювання інвестицій, прямі іноземні інвестиції - це не весь спектр дискусій та вболівань за завтрашні економічні обрії нашої країни.  В черговий раз підтвердили результативне керівництво юними науковцями викладачі нашого інституту: проф. Міщук Г.Ю.,  доц. Костриченко В.М., доц. Юрчик Г.М., доц. Самолюк Н.М. Вітаючи переможців та учасників, щиро говорили про можливості продовження досліджень в стінах нашого університету, запрошували гостей до участі в цьогорічних студентських конференціях. І слова одного з присутніх наших колег «…про таких студентів ми мріємо!» були сприйняті з довірою. До зустрічі! Надіємось, через кілька місяців.

Проф. Левицька С.О.