Рік протистояння – рік незламності

«Ми вистояли страшний рік. Ми не здамося. Ми переможемо,» - такою є місія медійного проєкту першокурсників журналістики НУВГП «Паролі вільних», започаткованого до річниці незламності українського духу: https://www.youtube.com/@journalism_nuwee

24 лютого 2022 року назавжди залишиться найлютішим днем української історії.

У річницю  повномасштабного нападу росії на Україну кожному  українцеві особливо гостро болять наші втрати.

Освіта - здавалося б, найбільш мирна сфера – повною мірою відчула на собі руйнівну силу російської агресії.

За оперативною інформацією МОН України, постраждало 2200 закладів освіти України, зокрема 225 повністю зруйновано, 1975 частково пошкоджено.

З-поміж повністю зруйнованих –7 закладів вищої освіти. Наразі частка зруйнованих закладів сфери вищої освіти становить 6,5 %, але з продовженням військових дій кількість сплюндрованих об’єктів нерухомості закладів освіти невпинно зростатає .

Кожен з учасників освітнього процесу – і викладачі, і студенти – роблять усе, від нас залежне, щоб пришвидшити нашу перемогу: хтось воює, хтось волонтерить, всі донатимо, працюємо-вчимося  і намагаємося донести світові про масштаб біди, яку несе з собою ворог.