Результати конкурсу EGAP Challenge

Відбувся фінал конкурсу EGAP Challenge (e-Government for accountability and participation). Даний конкурс є спільною ініціативою Державного агентства з питань електронного урядування та Фонду Східна Європа в рамках реалізації Програми EGAP, що фінансується Швейцарською конфедерацією. Від НУВГП в конкурсі приймала участь команда проекту "Геоінформаційний портал органічного землеробства" підкерівництвом професора Петра Скрипчука. До складу команди також входять старший викладач кафедри прикладної математики Віктор Жуковський, к.т.н, доцент кафедри гідроенергетики, теплоенергетики та гідравлічних машин Анатолій Карпюк та докторант Херсонського державного аграрного університету Віталій Пічура. За результатами змагання проект посів ІІІ призове місце.

Команда виборола низку призів, ось один з них (посилання).

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку