Результати ІІ туру олімпіади з дисципліни «Англійська мова»

У Львівській політехніці відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови серед студентів вищих навчальних закладів України, де англійська мова не є спеціальністю. Представником від нашого університету став переможець І етапу олімпіади Давидчук Антон Валентинович, студент ІІ курсу ННІБА.

Учасниками Всеукраїнської олімпіади стали 106 студентів усіх курсів провідних вищих навчальних закладів України. Після виконання завдань І туру (аудіювання, читання та використання мови), до другого туру олімпіади були допущені лише 20 студентів, серед яких був і Антон Давидчук. Це уже стало великим досягненням нашого студента, адже конкуренція була досить жорсткою і за останніх декілька років наш представник вперше потрапив до фіналу. ІІ тур складався із письмового завдання та усного мовлення, у якому Антон гідно представив себе і свою Alma Mater.

Ми вітаємо Антона і бажаємо йому нових здобутків та перемог!!!

Результати олімпіади: http://pl.lp.edu.ua/node/10

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку