Програма стажування та працевлаштування для HR фахівців від комапанії «МЕТРО Кеш енд Кері Україна»

Програма стажування та працевлаштування для HR фахівців від комапанії  «МЕТРО Кеш енд Кері Україна»

27 листопада відбулась зустріч студентів спеціальності «Управління персоналом та економіка праці» з директором з персоналу METRO Cash & Carry Іриною Брижак та керівником з розвитку талантів METRO Cash & Carry Наталією Пчолкіною.

На зустрічі були присутні 21 студент 4-го та 5-го курсів спеціальності «Управління персоналом та економіка праці», завідувач кафедри трудових ресурсів та підприємництва проф. Людмила Безтелесна та провідний фахівець відділу працевлаштування та профорієнтації доц. Оксана Клюха.

Ірина Брижак зробила невеликий інформаційний екскурс про міжнародну компанію та особливості роботи в ній, а також про кроки, які слід пройти, щоб отримати там робоче місце. Разом з Наталією Пчолкіною студентам і викладачам було запропоновано пройти тестування на знання базових понять у сфері HR.

За результатами тестування (якісна успішність 50%, абсолютна 90%) студентам, які набрали високі бали, буде запропоновано можливість проходження навчання та стажування в структурах METRO Cash & Carry.

Залишається побажати студентам будувати свою кар’єру у визнаній у всьому світі компанії з високою репутацією!

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку