Профорієнтаційна робота в ННІЕМ триває

13 листопада 2023 р. до ННІЕМ завітали учні 11-их класів  Рівненського ліцею № 18 та  Рівненського ліцею № 11 в супроводі вчителів.

Викладачі кафедри обліку і аудиту, зокрема професор Павелко ОльгаВіталіївна та доцент Дорошенко Олена Олександрівна провели лекцію, де розглянуто такі питання:

• переваги навчання в ННІЕМ НУВГП;
  • історія розвитку податкової системи України;
  • податкова знижка як можливість відшкодування частини вартості, сплаченої за навчання в закладі вищої освіти.

Учні також мали змогу відвідати наукову бібліотеку НУВГП та частково ознайомитися з аудиторним фондом ННІЕМ.

Численні запитання та плідні дискусії, які виникли наприкінці зустрічі, свідчать про зацікавленість учнів закладом вищої освіти з понад столітньою історією, що єдиний в м. Рівному має статус національного.

Сподіваємося побачити знайомі обличчя серед здобувачів вищої освіти НУВГП вже наступного 2024-2025 навчального року.

Павелко О.В., професор кафедри обліку і аудиту