Представники кафедри менеджменту прийняли участь у роботі наукової конференції "Мільйонер з горішку" яка відбулась у місті Вінниця.

Конференцію організувала Всеукраїнська громадська організація «Українська горіхова Асоціація».На конференції розглянуто наступні питання: створення законодавчої бази для розширення виробництва; залучення розробок учених, селекціонерів, виробників, а також сприяння у вивченні й випробуванні сортів і гібридів горіхової продукції в Україні; розробка заходів, що сприяють створенню інфраструктури ринку горіхової продукції; координація діяльності та надання методичної допомоги членам Асоціації та інші питання.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку