Практика студентів-обліковців

Протягом навчальної практики  з організації первинного обліку господарської діяльності студенти-обліковці (після першого курсу): ознайомились з основними документами первинного обліку і навчились їх заповнювати; спробували краще розпізнавати підприємство та його галузь за офіційним сайтом; одержали навички підготовки розпоряджень щодо  здійснення розрахункових операцій;  зробили  перші кроки в розрахунках результатів господарської діяльності за показниками фінансової звітності обраного підприємства (на основі простіших методик, якими практикують аудиторські фірми «великої четвірки»). А щоб краще почуватись на бухгалтерській ниві – завітали на одну з провідних аудиторських  фірм міста, відчули затишок історичної будівлі  - ПАТ «Рівень» (пораділи за  професійну гордість і мудрість її головного бухгалтера),   побували на концерті до Дня бухгалтера в обласному музичному драмтеатрі. А ще – впевнились, що завтра  обов’язково відкриються двері успішної і цікавої професійної кар’єри  (бо де б не бували, чули – «ми теж закінчували цей вуз !)». Захист Звітів зробили «від душі» – з гостями (директорами підприємств - аспірантами кафедри). Приємно було почути на адресу студентів «не подумали б, що це тільки після першого курсу…» .  Сонця у віконцях Вам, завтрашні «обереги фінансового достатку»! Не втомлюйтесь посміхатись, бо від Вас не відстають ні на крок віра, впевненість і успіх!

Проф. кафедри обліку і аудиту С. Левицька

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку