Посвята в студенти Навчально-наукового інституту економіки та менеджменту

1 вересня, з нагоди Дня знань, у Національному університеті водного господарства та природокористування відбулася традиційна урочиста церемонія Посвяти у студенти першокурсників нашого навчального закладу. А Навчально-науковим інститутом економіки та менеджменту було проведено організаційні збори наших нових студентів, їх батьків, адміністрації та викладачів інституту.

Директор інституту к.е.н., доцент Валюх Андрій Миколайович у своєму виступі привітав першокурсників з початком нової віхи їх життя – вступом до університету, виклав бачення, перспективи та пріоритети розвитку інституту, а також завдання кожного студента, які мають концентруватися на отриманні знань та формуванні особистості кожного, хто навчається у ННІЕМ. Прозвучали важливі поради щодо того, як максимально ефективно влитися у студентське середовище та бути активним у всіх сферах студентського життя.

Заступники директора інституту за напрямками виступили з інформацією, щодо організації навчального процесу, побуту, громадського життя студентів. Завідувачі випускових кафедр акцентували увагу на конкретних складових організації навчально-виховного процесу студентів відповідних спеціальностей.

Студенти мали нагоду отримати вичерпні відповіді, на свої запитання, а після завершення зустрічі – відбулося спілкування та більш тісне знайомство студентів на кафедрах інституту.

Заступник директора ННІ ЕМ з маркетингової діяльності,

Владислав Олександрович Солодкий