Підготовка до Круглого столу з питань обговорення змін в податковій системі за участю старшокласників

Кафедра обліку і аудиту розпочала підготовку до цікавого заходу – Круглого столу з питань обговорення змін в нашій податковій системі, аналізу міжнародної практики оподаткування фізичних та юридичних осіб. Учасниками є не науковці і практики, а студенти та старшокласники – молоді люди, яким з цими змінами далі рухатись.

Тиждень практично щодня зустрічі старшокласників з викладачами, доц. Антонюк О.Р., доц. Бондарєвою Т.Г., доц. Павелко О.В., доц. Вовк В.М., ст. викл. к.е.н. Зінкевич О.В. Як висновок: покоління не хоче відставати від ровесників за кордоном, але мати знання і можливість показати себе вдома; покоління не вірить, що серед них немає експертів, які зуміють оподаткування розумно поєднати з бажанням заробляти відповідні доходи і т.д. Надіємось, що пропозиції та креативні думки наших вихованців стануть поштовхом для подальших дій, вже на рівні більш професійному .

Проф. кафедри обліку і аудиту, Світлана Левицька

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку