Петро Скрипчук - один з переможців Civic Tech Camp 2017

Петро Скрипчук - один з переможців Civic Tech Camp 2017
Навчально-науковий інститут економіки і менеджменту представив свої розробки на престижній події в Американському домі в місті Київ. Представник кафедри менеджменту НУВГП Петро Скрипчук 14-15 грудня 2017 року разом з Віктором Жуковським прийняли участь в роботі Civic Tech Camp 2017 - дводенного кемпу організаторами якого були 1991 Open Data Incubator та America House Kyiv. Мета даного заходу полягала в допомозі розробки інноваційного проекту у сфері громадянського суспільства, довкілля, навчання громад тощо. Наша команда представила проект "Organic Portal". 
На першому етапі нашу команду було відібрано більш ніж із 120 заявок. До фінального конкурсу дійшли 22 команди. А надалі протягом двох днів ми мали змогу спілкувалися з досвідченими менторами та експертами (Viktor Gurskyi, Anastasia Baklan, Nikolay Savin, Denis Gursky, Jane Klepa, Oleksandr Oksymets, Nikolai Kvantaliani, Samhir Vasdev, Max Tkachuk, Alexander Shleyenkov).  Навчилися ми й інноваційним речам - нові знання із design thinking methodology, просування проектів та UI/UX.  
Під час завершального конкурсу, до складу суддів входили власники ІТ компаній, успішних соціальних проектів, експерти з відкритих даних та ІТ технологій, професіонали своєї справи. Результат - ми  вибороли 3 місце.
Хочеться подякувати організаторам за чудовий прийом, насичену та цікаву програму, нові знайомства та корисні поради!


назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки