Перший Всеукраїнський студентський економічний турнір

В Національному університеті водного господарства та природокористування, кафедра економічної теорії, уже 11 років поспіль проводить студентський економічний турнір. За ці роки він із внутрішньо факультетського переріс у загально університетський, а далі – у Відкритий економічний турнір. В нинішньому році, 18-19 квітня, вперше буде проводитись Всеукраїнський студентський економічний турнір. Ініціатором його проведення є кафедра економічної теорії. Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 06.02.2019 № 141 «Про проведення І Всеукраїнського студентського економічного турніру» базовим закладом вищої освіти з проведення турніру визначено Національний університет водного господарства та природокористування. Уже подали заявки на участь студентські команди з Києва, Дніпропетровська, Миколаєва, Сум, Харкова, Житомира, Львова, Покровська, Хмельницького, Рівного.

Що таке економічний турнір? Економічний турнір - захоплююче творче змагання дискусійного характеру між командами молодих, креативних, активних, амбіційних людей, яким не байдужі економічні проблеми України та світу.

Турнір проводиться у три етапи:

І етап (відбірковий) – лютий-березень 2019 р. у закладах вищої освіти відповідно до рішення вченої ради;

II етап (півфінал) і IІІ етап (фінал) – 18-19 квітня 2019 р. у Національному університеті водного господарства та природокористування.

Змагання турніру проводяться згідно з правилами, затвердженими Міністерством освіти і науки України.

У турнірі беруть участь команди, які складаються з 3-6 студентів 1-3 курсів університетів (бакалаврату), академій, інститутів, коледжів.

Команду очолює капітан, який є її офіційним представником при проведенні жеребкування, вирішенні спорів, одержанні нагород та ін.

У півфінальних змаганнях беруть участь команди, які пройшли відбірковий етап у своєму навчальному закладі. Кожна команда має можливість двічі виступити у ролі Доповідача, Опонента та Рецензента. Три команди, які виходять у фінал будуть боротись за перше і друге місце.

Після закінчення турніру будуть вручені нагороди не лише командам-переможницям, але і переможцям в особистій першості за чотирма номінаціями. Оргкомітетом прийнято рішення визначити команду переможницю в номінації «Краща командна гра».

Відкриття І Всеукраїнського студентського економічного турніру розпочнеться 18 квітня 2019 року об 11 год. в актовій залі НУВГП за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 11.

Кафедра економічної теорії

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку