Перевід на вакантні місця державного замовлення

Шановні студенти!
 Звертаємо Вашу увагу на те, що в НУВГП прийнято в дію нове положення щодо переводу на вакантні місця державного замовлення.

Так, до 15 вересня на сторінках інститутів сайту НУВГП  буде опубліковано перелік вакантних місць державного замовлення. До 20 вересня студенти, які претедують на ці місця,  мають подати заяви до Конкурсної комісії ННІ. До заяви додаються  наступні документи:
 - згода замовника;
 - копія залікової книжки;довідка дирекції про середній бал успішності за попередні періоди навчання;
 - копії документів, що надають право на отримання  соціальних пільг (якщо таке право є);
подання органу студентського самоврядування, профспілки студентів НУВГП;
 - копії документів, що підтверджують участь  у науково-дослідній діяльності, спортивному та громадському житті інституту, Університету, країни.

За додатковою інформацією звертатись в каб 274, контактна особа - Кроль Віта Вікторівна.

ПОЛОЖЕННЯ про переведення студентів, які навчаються за кошти фізичних (юридичних) осіб, на вакантні місця державного замовлення у Національному університеті водного господарства та природокористування