Перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з державного управління

Перемога у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт з державного управління

23 березня 2017 р. у Сумському державному університеті (м. Суми) відбувся другий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Державне управління».

Ярощук Вікторія, студентка 2-го курсу спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» ННІ ЕіМ здобула третє місце за результатом даного конкурсу. Тема дослідження: «Удосконалення системи державного управління зайнятістю молоді України».

Науковий керівник – Якимчук Аліна Юріївна, д.е.н., професор кафедри державного управління, документознавства та інформаційної діяльності НУВГП.

Понад 30 ВНЗ України подали роботи своїх студентів до участі у конкурсі. Всього було представлено близько 100 наукових робіт. Журі конкурсу працювало надзвичайно інтенсивно. До складу галузевої конкурсної комісії входили 21 провідний науковець України, а також представники органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Голова секції «Механізми державного управління. Державна служба» –Теліженко Олександр Михайлович – д.е.н., професор, завідувач кафедри управління ННІ фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького СумДУ.

Під час зустрічі студенти пропонували вирішення таких назрілих питань, як зайнятість населення, впровадження системи електронного врядування, ефективного управління інтелектуальним капіталом, розвитку аграрного сектору економіки, малого бізнесу, соціальної відповідальності держави, бюджетування та багато інших.

Усі учасники конкурсу збагатилися досвідом, обмінялися думками, виробили спільні ідеї щодо розвитку системи державного управління України. Переможці отримали дипломи та цінні подарунки.

Якимчук А.Ю., д.е.н., професор НУВГП

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку