ПЕРЕМОГА ОБЛІКОВЦІВ В ОЛІМПІАДІ

Високий рівень знань з обліку та аудиту виявила студентка 4 курсу, спеціальності «Облік і аудит» Зварич Олена під час І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит», яка проходила в стінах НУВГП, де зайняла перше місце. Свої знання та навички вона підтвердила, приймаючи участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації, який відбувся у м. Тернополі в травні 2016 року. В Олімпіаді взяли участь понад 100 учасників з різних Вишів України, серед яких ННІЕМП представляли Радкевич Ольга Сергіівна та Зварич Олена Мар’янівна. Зварич Олена зайняла 3 призове місце набравши 74 бали зі 100 можливих. Значну допомогу у підготовці до ІІ етапу олімпіади надав старший викладач кафедри обліку і аудиту Боровик Олександр Миколайович. За свої здобутки Олена отримала також подяку ректора НУВГП, професора Мошинського В.С. та грамоту від газети «Все про бухгалтерський облік».

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку