Перемога на Всеукраїнській олімпіаді з маркетингу

10-11 травня 2018 року в Одеському національному політехнічному університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади для студентів вищих навчальних закладів III–IV рівнів акредитації зі спеціальності «Маркетинг».

У ІІ етапі олімпіади взяли участь 36 учасників ОР «Магістр» та понад 60 учасників ОР «Бакалавр» з найкращих навчальних закладів країни. Наш навчальний заклад представляли студенти спеціальності «Маркетинг» Батюк Мар’ян та Мельник Олександр.

З вітальними словами до учасників ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з маркетингу звернулись: Нестеренко Сергій Анатолійович - проректор з науково-педагогічної та виховної роботи ОНПУ, доктор технічних наук, професор. Філиппова Світлана Валеріївна - директор Інституту бізнесу, економіки та інформаційних технологій ОНПУ, доктор економічних наук, професор, дійсний член Академії економічних наук України.

Голова журі Окландер Михайло Анатолійович - завідувач кафедри маркетингу ОНПУ, доктор економічних наук, професор представив високоповажне журі олімпіади, до складу якого ввійшли провідні науковці-маркетологи країни та роз’яснив порядок проведення олімпіади.

Для гостей Олімпіади був організований круглий стіл на тему: «Новітні методики викладання маркетингу»

Після напруженої роботи учасники олімпіади були запрошені на екскурсію наймальовничішими місцями м. Одеси.

На урочистому закритті ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з маркетингу переможців вітали члени журі, нагородивши їх Дипломами та книгами з маркетингу.

Наш магістрант Олександр Мельник виборов ІІІ місце у Всеукраїнській олімпіаді з маркетингу у секції «Магістри».

Кафедра маркетингу Вітає переможця та пишається здобутками своїх студентів!

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку