Олімпіада з публічного управління

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади за фахом "Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)" проведено 09 лютого 2017 року на кафедрі державного управління, документознавства та інформаційної діяльності.

Олімпіадне завдання передбачало 50 тестових завдань з фахових дисциплін. 26 студентів 1 курсу напрямів підготовки/спеціальності "Документознавство та інформаційна діяльність" (7 студентів спціальності «Інформаційно-бібліотечна та архівна справа»), «Публічне управління і адміністрування» (19 студентів спеціальності «Публічне управління і адміністрування») прийняли участь у І турі.

За результатами олімпіади призові місця зайняли наступні студенти:

1 місце: Денека Ірина Кирилівна, студентка групи ІБАС-11 (52 бала).

2 місце: Косік Анастасія Андріївна, студентка ПУА-11 (46 балів).

3 місце: Радчук Надія Вікторівна, студентка ПУА-11 (46 балів).

4-5 травня 2017 року у Тернопільському національному економічному університеті відбудеться другий тур олімпіади за напрямом 0306 «Менеджмент і адміністрування» (спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)» відповідно до наказу Міністерства освіти України № 1495 від 09 грудня 2016 р.

Якимчук А. Ю., д.е.н., професор НУВГП

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку