Олег Соскін прочитав лекцію у НУВГП

13 грудня у другому корпусі НУВГП відбулася зустріч із відомим громадським діячем, політиком, науковцем, знаним в Україні і за її межами економістом і дійсно одіозною особистістю – Олегом Ігоровичем Соскіним – директором Інституту трансформації суспільства, професором Національної академії управління, Головою Української Національної Консервативної партії, шеф-редактором та видавцем наукового журналу «Економічний часопис-ХХІ».

Олег Соскін є відомий науковець, автор понад 350 наукових праць. Він визнаний «Кращим викладачем 2012 року» Національної академії управління як фахівець з підготовки спеціалістів відповідно до вимог ЄС.

Життєвий шлях Олега Ігоровича красномовно свідчить про його величезний досвід у галузі державного управління, а також політичних питань, трансформації суспільства, адже він був старшим консультантом Президента України з питань підприємництва та зовнішньоекономічної діяльності, радником прем'єр-міністра з макроекономічних питань (у період 1992-1993 рр), а також радником Президента України з економічних питань (1998-2000 рр.).

На запрошення ректорату НУВГП у нашому університеті Олег Ігорович прочитав лекцію стосовно перспективних економічних реформ в Україні «Основні моделі трансформації сучасного суспільства».

По закінченню лекції викладачі і студенти мали змогу задати запитання та отримали цікаві, а підчас і неординарні відповіді.

Аліна Якимчук,
д.е.н., професор НУВГП