НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР-МОДЕЛЮВАННЯ ДЛЯ РОЗБУДОВИ СУЧАСНОГО СУСПІЛЬСТВА

НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР-МОДЕЛЮВАННЯ ДЛЯ РОЗБУДОВИ СУЧАСНОГО СУСПІЛЬСТВА

"Наше суспільство! Дебати та переговори для пошуку інтересів та компромісів "

 Інститут міжнародної освіти CIVIC (The CIVIC-Institute) спільно з інститутом міжнародних відносин (The Institute for Foreign Cultural Relations, IFA) за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини організовує проведення циклу семінарів та моделюючих ігор в Україні.

 Семінари дають змогу ознайомитися з інтерактивними методами навчання, що використовуються у сфері європейської освіти, а їх учасники матимуть можливість більш глибоко зрозуміти сутність організації суспільства та різноманітних аспектів його розвитку.

 Запропоновані семінари-тренінги передбачають реальні дії учасників щодо формування власної позиції та захисту інтересів, з метою отримання більш глибокого розуміння особливостей європейських суспільно-політичних відносин. На основі розуміння процесів прийняття рішень, учасники зможуть сформувати власну точку зору під час проведення переговорів та в ході прийняття рішень на основі європейського досвіду.

 У Рівному семінар відбуватиметься в Національному університеті водного господарства та природокористування за підтримки кафедри міжнародної економіки.

 Дати проведення семінарів

- для студентів – 24–25 жовтня 2016 року
- для викладачів та інших учасників – 23 жовтня 2016 року

 До участі у дводенному семінарі запрошують студентів I–V курсів усіх інститутів та факультетів, а також інших учасників, зацікавлених у дослідженні основ європейської інтеграції, демократії та громадянського суспільства.

 До участі у третьому дні семінару запрошуються молоді вчені та викладачі, зацікавлені у практичному застосування демократичних методів навчання.

 Для участі в семінарі, будь-ласка заповніть наступні електронні форми:
https://goo.gl/forms/Bu9eYxX7KPyqsjjB2
https://goo.gl/forms/z3GkPfCz4YKmYuE12

або надішліть CV та мотиваційний лист на e-mail:
civic.ifa.2015@gmail.com, registration@civic-institute.eu

Кінцевий термін подання заявок – 17 жовтня 2016 р.

 Участь у навчальному семінарі є БЕЗКОШТОВНОЮ.

 Кожен учасник отримує Сертифікат про участь в семінарі за умови повної присутності відповідно до зазначених дат.

 Робоча мова семінару – англійська (за необхідності українська, російська)!

 З питань участі у семінарі можна звертатися на кафедру міжнародної економіки, ауд.272назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки