Науково-практична конференція "Актуальні питання розвитку економічної науки та її вплив на становлення громадянського суспільства"

20 квітня 2018 року в нашому університеті відбулася науково-практична конференція «Актуальні питання розвитку економічної науки та її вплив на становлення громадянського суспільства» приурочена 50-річчю кафедри економічної теорії. І хоча конференція має статус Всеукраїнської, серед більш як 100 її учасників представники 7 країн: Білорусі, Польщі, Німеччини, Азербайджану, Таджикістану, Росії, України. Україна представлена 18 вищими учбовими закладами з 10 областей. З вітальним словом від Управління освіти і науки Рівненської ОДА виступила Андрєєва М.М. Від імені керівництва університету учасників конференції привітала проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків НУВГП Савіна Н. Б. З нагоди 50-річчя кафедри економічної теорії викладачам кафедри було вручено грамоти від Рівненської ОДА, Рівненської міської ради та управління освіти і науки Рівненської ОДА. Ювілярів вітали д.е.н. Левицька С.О., завідувач кафедри маркетингу Мальчик М.В., колеги із Хмельницького національного університету.

На конференції обговорювались проблеми розвитку економічної науки, економічної освіти та економічного виховання в контексті становлення громадянського суспільства. З доповідями на пленарному засіданні виступили Варналій З. С., д.е.н., проф., Заслужений діяч науки і техніки України (Київський національний університет імені Тараса Шевченка), Кириленко В.І., д.е.н., проф., завідувач кафедри політичної економії (ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»), Мальчик М.В., д.е.н., проф., завідувач кафедри маркетингу НУВГП.

Долучилися до обговорення піднятих на конференції проблем і запрошені представники громадських організацій. З доповідями виступили Лесько В. М., голова Громадської ради при Рівненській ОДА, Дюг Ю. О., керівник громадської організації «Антикорупційний моніторинг», Гребенюк О. В., керівник громадської організації «Самооборона Рівненщини».

Виступи присутніх були динамічними, інформативно наповненими, емоційними. На конференції панувала творча атмосфера, відбувалось жваве спілкування теоретиків і практиків, знаних докторів наук і студентів, для яких ця конференція є першим кроком в науку.