Науково-методичний семінар на кафедрі філософії

3 червня 2017 року на кафедрі філософії НУВГП було проведено методичний семінар на тему: «Використання сучасних інформаційно-комунікативних технологій під час викладання гуманітарних дисциплін». Доповідачем на семінарі виступила кандидат філософських наук, доцент, Стратонова Н.О..

На семінарі було заслухано звіт Н.О. Стратонової про проходження курсів підвищення кваліфікації при ІПО (м. Рівне), в рамках циклу лекцій, проведених провідними викладачами НУВГП. Доповідач підготувала доповідь, присвячену питанням сучасної вищої освіти. Було звернено увагу на теми: Електронне портфоліо  викладача, Керівництво випускними кваліфікаційними роботами в середовищі Moodle, Кабінет викладача в середовищі Moodle, Міжнародна проектна діяльність, Мультимедійні технології в навчальному процесі вищої школи, Незалежне оцінювання знань здобувачів вищої освіти,  Створення стартап-шкіл та інноваційна дисциплінарна освіта, Специфіка організації роботи викладача в в середовищі Moodle, Резюме іноземною мовою (CV – Curriculum Vitae).

У другій половині семінару кафедра філософії прийняла участь в активному обговоренні питання незалежного оцінювання знань здобувачів вищої освіти. Була піднята тематика створення тестових завдань з філософських дисциплін та запропоновані шляхи для їх виконання на наступний навчальний рік.