Наукові здобутки кафедри менеджменту - до Дня науки

Наукові здобутки кафедри менеджменту - до Дня науки

 17 березня в Університеті економіки та права «КРОК» (м. Київ) відбувся другий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Управління проектами» у формі науково-практичної конференції «Формування молодіжного потенціалу в управлінні проектами». Першу перемогу на новоствореній спеціальності здобула цього року студентка 5 курсу спеціальності «Управління проектами» Порожняк Вікторія під керівництвом к.е.н., доцента кафедри менеджменту Костюкевича Руслана Миколайовича.

 23 березня в КНУ імені Тараса Шевченка (м. Київ) відбувся другий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування», де перемогу та диплом ІІІ ступеня отримала студентка 4 курсу Туровська Анастасія під керівництвом д.е.н., професора Скрипчука П.М.

 27 квітня в Національному університеті водного господарства та природокористування організовано VІ Міжнародну науково-практичну конференцію молодих науковців, аспірантів та студентів “Актуальні проблеми теорії і практики менеджменту в контексті євроінтеграції”.

 Кафедра менеджменту вперше проводить конкурс із використання е-технологій у менеджменті та бізнесі під девізом “Успішний менеджмент – успішна людина – успішна Україна”. Метою конкурсу є ініціювання учнівської та студентської молоді до науково-практичної роботи у сфері менеджменту, ІТ-технологій, комунікацій у сучасному суспільстві. Основні напрями роботи конкурсу: електронні технології в менеджменті і бізнесі; дослідження кращих світових практик менеджменту; –еко –, енерго – та ІТ – менеджмент; менеджмент освіти; лайф – менеджмент тощо.назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки