Наші студенти - наукова еліта Рівненщини

Наші студенти  - наукова еліта Рівненщини

3 вересня перший заступник голови Рівненської обласної ради Сергій Свисталюк та заступник голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко спільно з начальником управління освіти і науки Григорієм Таргонським вручили іменні грошові сертифікати для лауреатів обласних премій з вищих та професійно-технічних навчальних закладів області. Цього року 110 обдарованих студентів за значні успіхи у навчанні, перемоги на Всеукраїнських студентських олімпіадах, конкурсах студентських наукових робіт, участь у міжнародних та всеукраїнських конференціях а також за активну громадську, культурно-масову роботу отримали вищевказану нагороду.

«Ви – наше майбутнє, і саме від вас залежать, як економічний, так і соціальний розвиток нашої держави» - сказав Сергій Свисталюк. Усім переможцям конкурсів він побажав не зупинятися на досягнутому, наукового і професійного зростання та нових перемог.

Серед лауреатів – студенти Навчально-наукового інституту економіки та менеджменту Красномовець Олександр, Лебедь Вікторія, Мельник Олександр, Момотюк Андрій, Підгрушний Віктор, Попова Світлана та Черемісін Максим.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку