Міжвузівський семінар присвячений Дню студента!

16 листопада 2017 року кафедрою міжнародних економічних відносин вже традиційно організовано та проведено в стінах НУВГП міжвузівський семінар, цьогорічний семінар був присвячений до Дня студента на тему: «Шляхи забезпечення виходу конкурентоспроможної продукції національної економіки на світовий рівень» (НУВГП – НУ Острозька академія – Технічний коледж НУВГП – Рівненський коледж економіки та бізнесу).

У відкритті міжвузівського семінару взяли участь представники організаторів – заст. директора з виховної та організаційної діяльності ННІ ЕМ Зощук Н.В., привітала учасників та гостей заходу завідувач кафедри міжнародних економічних відносин Сазонець О.М., а також гості – к.е.н., доцент кафедри фінансів, обліку і аудиту Національного університету «Острозька академія» Дем’янчук О.І. та ін.  Загалом, на семінарі свої дослідження представили 19 студентів-науковців.

Актуальність обраної проблематики для проведення міжвузівського семінару не викладає сумнівів в умовах сьогодення. Метою заходу було обговорення актуальних проблем сучасного стану економіки, оцінка сучасних викликів на шляху їх реформування, визначення шляхів розвитку і напрямів трансформації економіки та забезпечення виходу конкурентоспроможної продукції національної економіки на світовий рівень.

Програма семінару виявилася цікавою, змістовною та досить інформативною для всіх учасників. Молоді науковці відзначили актуальність і важливість розглянутих питань та окреслили основні шляхи вирішення зазначених проблем.

Усі учасники міжвузівського семінару одержали довідки про участь.

Організаційний комітет щиро дякує студентам за активну участь у роботі семінару.