Досить цікавою для нас була Міжнародна конференція «MANAGEMENT 2018:Nauka i praktyka w poszukiwaniu czynników sukcesu organizacji» в Природничо-гуманістичному університеті м. Седлець (Польща), 24-25 вересня: щирість і доброзичливість польських колег, високий рівень технологічного супроводу, демократичність неформального спілкування – все сприяло розумінню питань, обговорених на різних мовах, але із спільним баченням їх покращення. Серед предметів дискусії: захист національних культурних, освітніх  та економічних традицій (Прибалтика); активне залучення студентів старших курсів до наукової роботи, при цьому, пріоритет досліджень - проблемам  регіонального рівня (Польща); центральне місце в системі освіти, управління має приділятись найважливішому фактору її ефективності – людському (фаховий склад не «набирається», а «формується» - Німеччина); роль вербальних комунікацій – цифрові технології не замінять тепло і креативність людського фактору (Україна); регулювання збалансованого соціально-економічного та екологічного напрямків бізнесу (Україна) та ін. Цікавою була екскурсія для гостей університету: адміністративному корпусу більше 200 років, євроремонт вдало поєднує експозиції із стародавніх технологій  з сучасними (на фото - ми в «нульовому ярусі» ) .

Повертаючись у Волинські тумани  незмінно відчували, що в нас все-таки тепліше, відтак – є теж чим подивувати зарубіжних колег.

Д.е.н., професори Сазонець О.М. , Левицька С.О

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку