Лекції на виробництві кафедри Обліку і аудиту

Лекції поза межами наших аудиторій - однозначно, цікава форма розширення зв’язків з професійно-виробничими колами (де часто можна зустріти вчорашніх випускників), додаткова можливість нашого удосконалення.  Практики завжди відчувають актуальність, сучасність, доступність матеріалів. Після  таких зустрічей відразу коригуєш теми, змінюєш акценти, доповнюєш проблематикою, переоцінюєш «корисність» нашого викладання в аудиторіях  для завтрашніх випускників. Нещодавно відбулись цікаві зустрічі: лекція на тему  «Особливості відображення змін податкового законодавства у формах звітності» для управлінського персоналу Приватного акціонерного товариства «Костопільський завод скловиробів» (21 лютого, проф. Левицька С.О.); лекція для вчителів економіки шкіл Рівненської області на тему «Інформаційне забезпечення результатів діяльності вітчизняних суб’єктів» (26 лютого, Рівненський обласний  інститут підвищення кваліфікації, доц. Осадча О.О.); лекція для головних бухгалтерів бюджетних установ на тему «Практичне впровадження реформованого бюджетного обліку» (19 лютого, 12 березня - «Рівненський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій»,  проф. Левицька С.О.).

Проф. кафедри обліку і аудиту Левицька С.О.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку