Лекція заступника директора департаменту Національного банку України для студентів ННІ економіки та менеджменту

Лекція заступника директора департаменту Національного банку України для студентів ННІ економіки та менеджменту

 «Основоположний принцип сучасної грошово-кредитної політики Національного банку України – прозорість прийняття рішень» – ця теза Володимира Лепушинського вказала на мету його зустрічі із студентами та викладацьким складом Навчально-наукового інституту економіки та менеджменту 30 жовтня 2016 року.

 Під час лекції на тему «Грошово-кредитна політика НБУ» присутні мали змогу дізнатись основні передумови і причини різкого зростання рівня інфляції в Україні, принципи та підходи НБУ щодо посилення стабільності національної грошової одиниці, стратегію монетарної політики України, а також отримали запевнення в поступовому зниженні рівня інфляції.

 Особливо зацікавила слухачів професійна оцінка Володимира Олександровича намірів уряду підвищити  рівень мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року.

 Лекція представника НБУ викликала значну кількість запитань і виявилась досить пізнавальною та цікавою для представників різних спеціальностей.

 

 

 назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки