Лекція з дисципліни «Облік у банках» для студентів Рівненського економіко-технологічного коледжу

У рамках співпраці між Рівненським економіко-технологічним коледжем НУВГП та ННІЕМ, а також у межах проведення тижня спеціальності бухгалтерського обліку в РЕТК доцентом кафедри обліку і аудиту Павелко Ольгою Віталіївною 06 листопада 2017 року було проведено лекцію спільно для студентів 4 курсу напряму підготовки «Облік і аудит» НУВГП та студентів 3-го курсу спеціальності «Бухгалтерський облік» Рівненського економіко-технологічного коледжу з дисципліни «Облік у банках» на тему «Облік депозитних операцій банків».

Лекцію також відвідала в.о. завідувача кафедри обліку і аудиту НУВГП, доцент Позняковська Н.М., котра окреслила можливі напрями подальшої співпраці, заступник директора РЕТК з навчальної роботи Михасюк Катерина Володимирівна, голова циклової комісії бухгалтерського обліку та економічних дисциплін Власюк Юлія Іллівна, викладач РЕТК Березовська Світлана Ростиславівна.