Круглий стіл «Практичні підходи організації обліково-аналітичного забезпечення збалансованої господарської діяльності в умовах сучасних економічних трансформацій» 02.10.2017

Досить змістовно для студентів-доповідачів пройшов 2 жовтня традиційний Круглий стіл на тему «Практичні підходи організації обліково-аналітичного забезпечення збалансованої господарської діяльності в умовах сучасних економічних трансформацій». Слухачами були не тільки викладачі, а й гості заходу: Голова обласного осередку «Всеукраїнський бухгалтерський клуб», представник одного з авторитетних фахових журналів «Баланс» Г.І. Писарчук, відомий в області аудитор ТОВ «Українська аудиторська регіональна компанія» випускник нашої спеціальності Л.І.Волошина, директор ПАТ «Патар» Сич Д.М. (теж наш випускник), аспіранти кафедри.

По - юнацьки амбітно, цікаво звучали пропозиції щодо обліково-аналітичного забезпечення ресурсного потенціалу підприємств (на прикладі об’єктів написання магістерських дипломних робіт), обгрунтування оцінки доходу за операціями підприємницького та непідприємницького характеру з метою оптимізації ресурсного потенціалу суб’єктів, попередження ризиків господарської діяльності, сучасних підходів до управлінського обліку тощо.

Приємно відмітити гарні враження наших гостей від рівня підготовки магістрів, про що свідчила дискусія під час обговорення доповідей Хомич О., Кирдей Ю., Крупко М., Мосійчук І., Федорчук М. Успішно вперше в стінах нашого університету доповідали про свої наукові пошуки з питань розвитку облікової системи підприємства студенти 3-го курсу Примак Г., Окерешко Т., Самчук І.
Є надія, що буденний навчальний день разом з осіннім теплом подарував завтрашнім випускникам цікаві враження від практикуючих фахівців, а відтак - віру в свої сили і можливості.

Проф. кафедри обліку і аудиту Світлана Левицька, старший викл. кафедри Тамара Журавльова