Круглий стіл «Практичні підходи організації обліково-аналітичного забезпечення збалансованої господарської діяльності в умовах сучасних економічних трансформацій»

Досить змістовним як для студентів-доповідачів, так і для гостей з числа керівників відомих підприємств області, аудиторів, аспірантів пройшов 17 жовтня круглий стіл на тему «Практичні підходи організації обліково-аналітичного забезпечення збалансованої господарської діяльності в умовах сучасних економічних трансформацій». По-юнацьки амбітно, цікаво звучали пропозиції щодо: обліково-аналітичного забезпечення ресурсного потенціалу підприємств (на прикладі об’єктів написання магістерських дипломних робіт); визначення доходу від операцій не тільки підприємницького характеру, але й забезпечення соціального захисту працівників (серед них завтра - наші випускники) та екологічної безпеки виробництва; Інтегрованої звітності для конкретного підприємства з метою зацікавленості інвесторів в розширенні його інновацій; сучасні підходи до управлінського обліку тощо.

До слова, на завершення - ґрунтовна доповідь на англійській мові «Sustainable regional economics: accounting and managerial approaches», за тим – традиційно, солодощі для учасників.

Дякуємо за теплий настрій в перші жовтневі приморозки студентам-магістрам спеціальності «облік і оподаткування» Аскановій Ю., Власюк М., Ємець У., Капустинській І., Коломис О., Макарчук Н., Климчук І., Татаркіну А., Скубі О. та студентці ІІІ курсу – Цикун О.

Професор кафедри обліку і аудиту Світлана Левицька,

старший викладач кафедри Юлія Довгалець