Круглий стіл «Податкова система України: економіка, євроінтеграція, національна освіта»

15 березня 2017 р. о 14 год. в 2-му корпусі НУВГП за ініціативи кафедри обліку і аудиту відбувся Круглий стіл за участю провідних економістів області, фахівців податкової служби, уповноважених представників територіального відділення Асоціації платників податків України та школярів 9-11 класів на тему «Податкова система України: економіка, євроінтеграція, національна освіта». Модератор заходу – доктор економічних наук, професор, професор кафедри обліку і аудиту НУВГП Світлана Левицька.

На захід були запрошені: Головний спеціаліст Управління освіти і науки РОДА Андрєєва М.М., заступник Голови Територіальне відділення ВГО «Асоціація платників податків України» Садова Л. М., начальник відділу організації роботи ДПІ у м. Рівному ГУ ДФС у Рівненській області Матвійчук І. М.

З привітальним словом виступили д.е.н., проф., проректор з наукової роботи і міжнародних зв'язків Савіна Н.Б., директор ННІЕМ, к.е.н., доцент Валюх А.М., завідувач кафедри обліку і аудиту, д.е.н., професор Лазаришина І.Д., професор кафедри обліку і аудиту, д.е.н., професор Левицька С.О. та запрошені фахівці.

Свої доповіді представили учні шкіл, гімназій, ліцеїв м. Рівного та Рівненської області, а саме: Синков Василь Володимирович (11 клас Комунального закладу «Рівненський обласний ліцей»), Рижа Анна Вікторівна (11 клас Костопільської загальноосвітньої школи-комплексу I-III ступенів № 6), Труш Олександра Ігорівна (10 клас НВК № 12, Школа бізнесу ПДМ), Романюк Тетяна Сергіївна (11-й клас, Балашівський навчально-виховний комплекс «Колегіум-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Березнівського району), Ничипорук Вікторія Олегівна (10-й клас, Загальноосвітня школа 1-3 ступенів № 3 м. Костопіль), Ниник Анастасія Олегівна (11-й клас, Рівненська українська гімназія), Кордяк Олександра Дмитрівна (9-й клас, Рівненська гуманітарна гімназія, Школи бізнесу ПДМ), Степанюк Азалія Анатолівна (11 клас, Рівненська українська гімназія).

За результатами проведення заходу завідувач кафедри обліку і аудиту, доктор економічних наук, професор Лазаришина І.Д. вручила учасникам «круглого столу» дипломи Національного університету водного господарства та природокористування та запросила їх на навчання до університету.

Відмічено керівників зазначених доповідей (вчителів зі шкіл та педагогів «Профільної школи бізнесу» Рівненського міського Палацу дітей та молоді) і консультантів з числа викладачів кафедри обліку і аудиту. У жвавих дискусіях участь взяли працівники Податкової інспекції ДФС м. Рівного та Рівненської області.

Учасники ухвалили резолюцію, яку передали до Асоціації платників податків України. Також учасникам запропоновано взяти участь у VІ Міжнародній науково-практичній конференції молодих науковців, аспірантів та студентів «Актуальні проблеми теорії і практики менеджменту в контексті євроінтеграції», яка відбудеться в НУВГП 27 квітня 2017 року, за її результатами буде видано збірник тез.

Дякуємо всім організаторам Круглого столу, а також запрошеним гостям та учням шкіл.

Викладачі кафедри обліку і аудиту

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку