Конференція трудового колективу ННІЕМ

11 грудня 2018 року відбулась звітна конференція трудового колективу ННІЕМ за 2018 рік. У її роботі брав участь   проректор НУВГП Сорока В.С. З питанням "Річний звіт про діяльність навчально-наукового інституту економіки та менеджменту за 2018 рік" виступила в.о.директора ННІЕМ Ковшун Наталія Едуардівна. Вона висвітлила усі аспекти життя інституту і плани на майбутнє.
Про запровадження та розвиток системи внутрішнього забезпечення якості освіти на основі ESG-2015 доповів присутнім  начальник відділу якості освіти Корбутяк Віктор Іванович.
Присутні обрали делегатів на конференцію трудового колективу НУВГП, що відбудеться 20 грудня. На цьому Конференція ННІЕМ завершила свою роботу.

Секретар Вченої ради ННІЕМ Клюха О.О.