Конференція «СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ЛІНГВІСТИКИ ТА ЛІНГВОДИДАКТИКИ»

Національний університет водного господарства та природокористування спільно з Рівненським державним гуманітарним університетом  запрошують  всіх бажаючих  до участі у I Міжвузівській науково-практичній конференції «СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ЛІНГВІСТИКИ ТА ЛІНГВОДИДАКТИКИ», яка відбудеться на базі Національного університету водного господарства та природокористування 23 травня 2018 року.

Тематичні напрямки конференції:

1. Актуальні проблеми лінгвістичних та літературознавчих досліджень.

2. Мова – культура – комунікація: перспективи розвитку.

3. Сучасні напрямки розвитку лінгводидактики.

4. Актуальні питання загальної педагогіки та історії педагогіки.

5. Сучасні технології в педагогічній науці.

6. Теорія і методика професійної освіти.

7. Традиційні та новітні аспекти методики викладання іноземних мов.

8. Фахова проблематика вищих технічних учбових закладів іноземними мовами.

До участі у конференції запрошуються науковці, аспіранти, студенти,  які активно займаються науковими і практичними дослідженнями у сферах лінгвістики та лінгводидактики.

Робочі мови конференції – англійська, німецька, французька, іспанська, українська, польська, російська.

Адреса оргкомітету конференції:

33000, м. Рівне, вул. О. Новака 75, Національний університет водного господарства та природокористування, кафедра іноземних мов, корпус 2, ауд.226, тел. 050 435 43 78, e-mail: science.conference@nuwm.edu.ua