7 грудня було проведено відкрите заняття для слухачів курсу цільового призначення "Комп'ютеризований бухгалтерський облік" в Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. На зустрічі розглянули теоретичні аспекти бухгалтерського обліку та основи його ведення на підприємствах.

Крім того, акцентовано увагу щодо доцільності вступу до НУВГП по закінченню курсів з метою отримання вищої освіти за спеціальністю «Облік і оподаткування».
Було ознайомлено слухачів з історією університету, особливістю організації навчально-виховного процесу, перевагами навчання у державному вищому навчальному закладі, надано інформацію про правила прийому та умови вступу.
Окремо було наголошено про можливості одночасного навчання в європейських навчальних закладах, про отримання українського диплома та диплома європейського зразка, про можливість отримати одночасно вищу технічну та вищу економічну освіту, про дистанційно-заочну форму навчання, кафедру військової підготовки.

Слухачі були активними, зацікавились отриманою інформацією та отримали відповіді на свої запитання.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку