Кафедра маркетингу примножує наукові здобутки НУВГП

Чотирирічна праця студентки над обраною темою дослідження, апробація наукових доробок на Всеукраїнських та Міжнародних конференціях увінчалися успіхом.

12 квітня 2019 року у Хмельницькому національному університеті відбулося засідання Журі по підведенню підсумків ІІІ Всеукраїнського конкурсу студентських дипломних робіт зі спеціальності «Маркетинг». У цьому році на Конкурс було подано 137 дипломних робіт з 31 закладу вищої освіти.

За результатами засідання Конкурсної комісії на підставі рецензій та відкритого обговорення за освітнім рівнем «Бакалавр» дипломна робота студентки НУВГП Нідзельської Оксани Юріївної (наук.керівник – д.е.н., проф. Мальчик М.В.) за перемогу у Конкурсі була нагороджена Дипломом І ступеня.

Окрім того, приймаюча сторона висловила Подяку Ректору проф. Мошинському В.С. за активну участь у роботі Конкурсу доцентів Попко О.В. та Мартинюк О.В.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку