Єдина краса – це здоров’я

На сьогодні беззаперечним є той факт, що здоровий спосіб життя має бути не лише свідомою потребою кожного студента, а й мірилом його освіченості, загальної культури.
Формуванню теоретичних знань та практичних навичок організації оздоровчої рухової активності студентської молоді у позанавчальний час був присвячений цикл освітньо-оздоровчих тренінгів, проведення яких продовжила доцент кафедри фізичного виховання Кузнєцова Олена Тимофіївна. 26.09.2018 року на заняття у Рівненський зоопарк були запрошені першокурсники кафедр економіки підприємства, міжнародних економічних відносин, обліку і аудиту, 27.09.2018 року – фінансів та економіки природокористування, менеджменту.
Метою заходу було надання учасникам інформації про здоров’я та здоровий спосіб життя, доведення пріоритетів здоров’я серед інших цінностей людини, формування прагнення займати активну життєву позицію, сприяти визначенню власних духовних цінностей та орієнтації на здоровий спосіб життя, впровадження нових форм рухової активності молоді.
По завершенню практичної частини тренінгу спостерігалося покращення настрою, підвищення активності, позитивні зміни в реакції частоти серцевих скорочень на фізичне навантаження. Зовнішні ознаки студентів та їх емоційний стан свідчили про вирішення основних завдань заходу.
Безпосередню участь у тренінгу на цьому тижні приймав куратор студентів першого курсу старший викладач кафедри менеджменту Стасюк Богдан Богданович.
Велика подяка кураторам та студентському активу всіх груп за згуртованість, відповідальність та активність.
Доцент кафедри фізичного виховання Кузнєцова О.Т.