Доброю традицією кафедри міжнародних економічних відносин стало проведення наукових заходів за участю Національного університету «Острозька академія» та Технічного коледжу. 15 листопада 2018 року відбувся IV міжвузівський студентський науковий семінар на тему «Інноваційно-технологічна складова в умовах розвитку світової економіки», приурочений до Міжнародного Дня студента.
Під час семінару було обговорено актуальні підходи до розвитку інноваційно-технологічного середовища світової економіки, забезпечення економічного зростання та підвищення ефективності національної економіки.
Учасників наукового семінару привітали: проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Сорока В.С.; заст. директора з наукової діяльності Пахаренко О.В.; провідний фахівець сектору наукової роботи студентів Мороз О.В. Виступаючі відмітили наскільки важливим є факт проведення подібних наукових зустрічей в стінах нашого закладу, адже подібні заходи сприяють глибшому розумінню та засвоєнню студентами отриманих знань і застосуванню їх на практиці.
 Молоді дослідники підняли ряд актуальних наукових питань, серед яких: міграційні процеси; глобальні екологічні проблеми; стан зовнішньої торгівлі; тенденції розвитку світової економіки-2030; наслідки об’єднання Північної та Південної Кореї; торгівельної війни між США та Китаєм; інноваційне диво Ізраїлю, Сінгапуру та ін.
Неофіційна частина семінару включала частування чаєм та відвідування учасниками Музею бурштину.
Організаційний комітет щиро дякує викладачам та студентам за активну участь у роботі семінару.
Доцент кафедри міжнародних економічних відносин Валіулліна Зоряна Володимирівна