International Conference on Sustainable Futures: Environmental, Technological, Social and Economic Matters

Як відомо,  участь у конференціях дає змогу підвищити науковий та професійний рівень.В цьому вкотре переконалися викладачі ННІЕМ.

Зокрема, проф. Ольга Павелко, доц. Олена Дорошенко, доц. Оксана Зінкевич (кафедра обліку і аудиту), доц. Юлія Вашай, проф. Зоряна Лось  (кафедра ЕП і МБ) взяли участь в 4th International Conference on Sustainable Futures: Environmental, Technological, Social and Economic Matters (23-26 May, 2023 / Kryvyi Rih, Ukraine), представивши дослідження з теми: «Digital economy: place of Ukraine in global trends of sustainable development».

Примітно, що засідання конференції відбувалися у розрізі 10 секцій, що свідчить про масштаби її проведення.

Водночас доволі складним стало формування матеріалів статті з використанням «LaTeX2e class file», з чим успішно справилася доц. Дорошенко О.О.

Набуття нового досвіду - це завжди цікавий процес.

Ольга Павелко, проф. кафедри обліку і аудиту