Інтеграція гуманітарних знань на кафедрі суспільних дисциплін

19 березня 2019 року доцентами Сокаль В.А. та Кочубей А.В. проведено бінарне інтегроване заняття зі студентами групи П-11, ПВШм-51, ПВШм-61, МБпм-51, УПЕП-51, яке сприяло всебічному розвитку особистості майбутніх фахівців з психології, педагогіки, методики викладання.

Магістри провели міні-лекції для студентів-першокурсників із теми «Національне виховання», продемонструвавши набуті вміння і навички з методики викладання у вищій школі та майстерність створення мультимедійного супроводу лекції. Доцент Сокаль В.І. зробила психолого-педагогічний супровід лекції, підсумовувала і доповнювала виступи конкретним фактичним матеріалом. На основі матеріалів бінарної лекції проведений спільний тренінг із першокурсниками психологами та магістрами «Цінності мого життя».

Продовження обговорення та аналізу міні-лекцій магістрів відбудеться під час практичних занять із дисципліни «Комунікативна діяльність викладача вищої школи», «Методика викладання у вищій школі» та під час занять із народознавства, на яких заплановано розглянути методи і засоби національного виховання в сучасних українських родинах.

На занятті панувала тепла і невимушена атмосфера.

Дякуємо нашим майбутнім колегам за активність та творчий підхід до вирішення педагогічних ситуацій.