Інтеграція гуманітарних знань на кафедрі суспільних дисциплін

Інтеграція гуманітарних знань на кафедрі суспільних дисциплін

19 березня 2019 року доцентами Сокаль В.А. та Кочубей А.В. проведено бінарне інтегроване заняття зі студентами групи П-11, ПВШм-51, ПВШм-61, МБпм-51, УПЕП-51, яке сприяло всебічному розвитку особистості майбутніх фахівців з психології, педагогіки, методики викладання.

Магістри провели міні-лекції для студентів-першокурсників із теми «Національне виховання», продемонструвавши набуті вміння і навички з методики викладання у вищій школі та майстерність створення мультимедійного супроводу лекції. Доцент Сокаль В.І. зробила психолого-педагогічний супровід лекції, підсумовувала і доповнювала виступи конкретним фактичним матеріалом. На основі матеріалів бінарної лекції проведений спільний тренінг із першокурсниками психологами та магістрами «Цінності мого життя».

Продовження обговорення та аналізу міні-лекцій магістрів відбудеться під час практичних занять із дисципліни «Комунікативна діяльність викладача вищої школи», «Методика викладання у вищій школі» та під час занять із народознавства, на яких заплановано розглянути методи і засоби національного виховання в сучасних українських родинах.

На занятті панувала тепла і невимушена атмосфера.

Дякуємо нашим майбутнім колегам за активність та творчий підхід до вирішення педагогічних ситуацій.назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки