Інноваційний розвиток навчально-наукової сфери

5 квітня 2018 р. Київським кооперативним інститутом бізнесу і права та Польським університетом економіки було проведено міжнародну науково-практичну конференцію "Інноваційний розвиток навчально-наукової сфери" в ході проведення IV Міжнародної спеціалізованої виставки «Київський технічний ярмарок – 2018».

В конференції безпосередню участь взяла завідувач кафедри міжнародних економічних відносин НУВГП Сазонець Ольга Миколаївна. На конференції було висвітлено питання навчання і наукової діяльності в університетах, їх співпраця, питання щодо угоди України з ЄС про асоціацію, тематика інноваційно-технічних систем у сучасних технологіях та науково-інформаційній діяльності, формування наукового світогляду та популяризація наукових досліджень та багато іншого.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку