ІХ Наукова конференція «Проблеми сучасної україністики та журналістики»

Відбулася ІХ НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОЇ УКРАЇНІСТИКИ ТА ЖУРНАЛІСТИКИ» за участю студентів і викладачів НУВГП
До програми конференції увійшли доповіді представників усіх навчально-наукових інститутів університету.
У рамках конференції працювали такі секції:
«Актуальні проблеми української журналістики»,
«Проблеми сучасного українського мовознавства»,
«Історія і сучасні проблеми українського державотворення»,
«Проблеми української культури: історія і сьогодення».

Модератором наукового форуму була заступник завідувача кафедри журналістики та українознавства з наукової роботи кандидат історичних наук, доцент Клинова-Дацюк Г.Д.

Учасники конференції відзначили теплу атмосферу, в якій відбувалися представлення й обговорення наукових пошуків дослідників.

Найкращими було визнано такі доповіді: «Здолбунів патріотичний» (Вадим Зіліцький, студент 1 курсу ННІАКОТ, науковий керівник – ст. викл. Гром В.М.), «Вплив Революції Гідності на розвиток України» (Вікторія Радисюк, студентка 1 курсу ННІАКОТ, науковий керівник – к. і. н., доцент Клинова-Дацюк Г.Д.), «Семантика кольороназв «синій» і «жовтий» у поезії Любові Пшеничної » (Софія Олійник, студентка 1 курсу ННІЕМ, науковий керівник – к. філол. н., доцент Дзюба М.М.), «Проєкт туристичного журналу "Назустріч Україні" на медіаринку періодичних видань Рівненщини» (Володимир Бондарєв, студент 4 курсу ННІЕМ, науковий керівник – д. філол. н., проф. Супрун В.М.), «Творчий внесок Олександра Бобришева у розвиток світової акварелістики» (Максим Криловець, студент 1 курсу ННІБА, науковий керівник – к. філос. н., доц. Гуменюк С.М.).

Майя Дзюба, доцент кафедри журналістики та українознавства