ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України - у стінах НУВГП

19 лютого Національний університет водного господарства та природокористування зустрічав у своїх стінах надію української науки – ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України. Представники навчально-наукового інституту економіки та менеджменту також мали змогу долучитись до цікавого заходу в якості керівників учнівських робіт (професор Скрипчук П.М., професор Міщук Г.Ю., доцент Окорський В.П., доцент Костриченко В.М., доцент Самолюк Н.М., доцент Пахаренко О.В., доцент Юрчик Г.М., доцент Шишкіна О.О., доцент Вашай Ю.В., доцент Кухар О.В.). та членів журі конкурсу-захисту (професор Савіна Н.Б., професор Левицька С.О., доцент Костриченко В.М., доцент Ряба О.І., доцент Дорошенко О.О., доцент Солодкий В.О.).

Олег Миколайович Пекарський, заступник начальника управління, начальник відділу виховної роботи та соціального захисту дітей управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації; Наталія Борисівна Савіна, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, доктор економічних наук, академік Академії економічних наук України, професор Національного університету водного господарства та природокористування; Олександр Анатолійович Андрєєв, директор Рівненської Малої академії наук учнівської молоді привітали юних науковців і побажали плідних та цікавих наукових дискусій.

Відділення економіки цього року було представлено трьома секціями: «Економічна теорія та історія економічної думки», «Мікроекономіка та макроекономіка», «Фінанси, грошовий обіг і кредит».

Присутні на конкурсі-захисті почули цікаві, неординарні ідеї вирішення найактуальніших економічних проблем сучасності. По-дитячому сміливі, але по-дорослому обґрунтовані висновки, безумовно, свідчать про величезний потенціал наших молодих дослідників. Через рік-два вони поповнять лави студентів провідних українських вишів, у тому числі і НУВГП. Щиро сподіваємось, що їх запал не згасне, а цьогорічні переможці ІІ етапу привезуть до Рівного дипломи призерів останнього – ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України, що традиційно відбувається в Києві.