І Міжвузівський науково-практичний студентський філологічний семінар  «Мова в міждисциплінарній парадигмі: досягнення та тенденції»

17 травня 2019 року на базі кафедри іноземних мов Національного університету водного господарства та природокористування відбувся І Міжвузівський науково-практичний студентський філологічний семінар «Мова в міждисциплінарній парадигмі: досягнення та тенденції». Науковий захід організовано кафедрою іноземних мов НУВГП у співпраці з кафедрою романо-германської філології Рівненського державного гуманітарного університету.

В рамках роботи секції студенти-учасники семінару представили 15 доповідей українською та англійською мовами, розглянувши низку актуальних питань із перекладознавства, когнітивної лінгвістики, літературознавства, зіставного мовознавства.

І Міжвузівський науково-практичний студентський філологічний семінар став своєрідним інтелектуальним майданчиком, який надав студентам гуманітарного і технічного університетів можливість окреслити сферу своїх наукових інтересів, поділитися  науковими доробками, ознайомитися з новітніми тенденціями розвитку науки у сфері лінгвістики. Усі доповідачі  отримали сертифікати про участь у семінарі.

Організаційний комітет висловлює подяку кафедрі суспільних дисциплін та особисто завідувачу кафедри д-ру пед. наук, проф. Олексину Ю.П. за сприяння в організації та проведенні семінару.