"Формування ділових якостей майбутнього менеджера в умовах проходження виробничої практики"

19 березня 2019 року відбулася конференція за участі студентів 1-5 курсів напрямку підготовки менеджмент та викладачів кафедри менеджменту.
Ціль конференції:
• узагальнити досвід організації і проходження навчально виробничої практики студентами спеціальності 073 «Менеджмент»
• сформулювати рекомендації керівникам практики і студентам щодо організації практики у 2019-2020 навчальному році.
Кожен із доповідачів на конференції висловили власну точку зору щодо покращення ефективності навчально-виробничої практики. Якщо підсумувати все сказане в аудиторії, то можна виділити головні та необхідні зміни і доповнення до існуючого досвіду практики організації навчального процесу:
• Передбачити включення програми 1С Бухгалтерія до обов’язкового вивчення;
• Передбачити додатково пункт в угоді із підприємством щодо ознайомлення студентом-практикантом із документацією підприємства;
• Документований перелік майбутніх завдань на підприємстві + перелік компетентностей, якими повинен володіти студент (визначення фактичного рівня знань, вмінь, навичок та інших досягнень студента під час виробничої практики);
• Рекомендувати проведення практики організовувати у літній період після виконання студентами навчального плану 3 року навчання;
• Рекомендувати вивчення англійської мови студентами на всіх курсах навчання в університеті – уміння довести свої думки не лише рідною, а й іноземною мовами;
• Вдосконалити інформаційно-комп’ютерну компетенцію студентів - уміння знати і використовувати інформаційні джерела та комп’ютерну техніку на рівні користувача;
• Проходження практики у тренінговій лабораторії бізнес-центру НУВГП студентами кожного курсу;
• Пошук підприємства для проходження практики повинні забезпечувати навчальні заклади. При контролі проходження студентом практики необхідно враховувати і контролювати саму базу практики, щоб на практиці студенту дійсно надавали потрібну інформацію, передавали практичні знання, перевіряли їх розуміння та засвоєння.
• Студентам розвивати вміння презентувати себе, як професіонала у сфері менеджменту;
• Студентам демонструвати більшу наполегливість у виконанні завдань під час проходження практики на підприємстві;
Особлива подяка студентам групи М-32 Кулік Т.В., Андрущак Т., Гаврон Є., Чопей М., Гутель К., Пігульська І., Мельник В., Приходько А. Т., Чудік І., студентам М-11і Обороновій О, Ліщук Л., Харкевич М. (М-31), Довгополюк В. (М-51) та ст. викладачу кафедри менеджменту Нетепчуку Василю Володимировичу за ефективну участь у підготовці і проведенні обговорення результатів практики.