Фестиваль студентської творчості «Студвесна - 2019»

Весна, насамперед, в Національному університеті водного господарства та природокористування  асоціюється із фестивалем студентської творчості «Студвесна».

Відбувся відбірковий тур фестивалю «Студвесна – 2019» Навчально-наукового інституту економіки та менеджменту, де свої таланти представили студенти різних спеціальностей: «Облік і оподаткування» (Хильчук Едуард, представив авторський вірш); «Маркетингу» (Брух Григорій продемонстрував майстерну гру на укулеле; Матвеєва Софія підкорювала своїми вокальними та артистичними даними; Трохимчук Максим чуттєво акомпонував виступам учасників), «Менеджменту» (Галкін Максим з партнеркою вразив майстерним танцем), «Управління персоналом та економіка праці» (Савчук Надія милувала око пластичністю та почуттям ритму), «Психологія» (Мельникович Іванка зачарувала ніжним виконанням пісні «Сюзі»), «Документознавство та інформаційна діяльність». (Левосюк Тетяна проявила себе в різних творчих сефрах, таких як: виконання пісень, танців та показала віртуозну гру на піаніно).

Свої організаційні здібності та креативність проявили студенти спеціальностей  «Економічна кібернетика» (Васильєв Борис, Красномовець Олександр, Ковальчук Анатолій, Гаврилюк Максим), Грабар Алла «ОіО», Михайлюк Аліна «МЕВ».

Команда «Ямайка» створила позитивний настрій на весь день (Ніколайчук Богдан, Гура Ілля, Пась Анжела, Парамонов Влад).

Велика подяка кафедрам за сприяння проведення фестивалю, студентам, які прийшли підтримати та вболівали за учасників.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку