Фестиваль-конкурс з економіки та підприємництва «Мої знання сьогодні – мій капітал завтра!»

Фестиваль-конкурс з економіки та підприємництва  «Мої знання сьогодні – мій капітал завтра!»

17 березня 2017 року ННІЕМ гостинно приймав учасників ІХ відкритого Фестивалю-конкурсу з економіки та підприємництва «Мої знання сьогодні – мій капітал завтра!»

У конкурсі брали участь 7 команд – Школи Бізнесу Палацу дітей та молоді, Рівненського економіко-правового ліцею, Гімназії «Гармонія», Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, Загальноосвітньої школи №10, Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11, які презентували бізнес-проекти. Всі учасники отримали Дипломи, Грамоти та Подяки від організаторів та партнерів Конкурсу за творчу та пошукову активність, оригінальну бізнес-ідею та її презентацію, із врахуванням актуальності ідей, оригінальності, унікальності, соціальної значущості, перспективності розвитку бізнесу.

Під час невеликої перерви учні мали можливість погуляти студмістечком НУВГП.

Щиро вітаємо учасників та переможців Фестивалю, адже такий конкурс – це можливість спробувати свої сили, отримати нові знання, здобути досвід і впевнено дивитись у завтра!

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку