Економічні уроки для учнів Рівненського обласного ліцею від Кафедри обліку і оподаткування НУВГП

Економічні уроки для учнів Рівненського обласного ліцею від Кафедри обліку і оподаткування НУВГП
Для учнів Комунального закладу "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» (РОЛІ ) – одного з кращих навчальних закладів Рівненської області, не новиною є візити викладачів кафедри обліку і аудиту НУВГП на економічні уроки. 
Цього разу з цікавими сучасними поглядами на систему оподаткування вітчизняного бізнесу, розвиток постіндустріальної економіки, основні напрямки збалансованого національного розвитку виступили д.е.н. проф. Левицька С.О., к.е.н. доц. Павелко О.В. та д.е.н. доц. Осадча О.О. 
Приємно відзначити зацікавленість цьогорічних випускників в нашому національному розвитку, щиру підтримку доповідачів (оплески чути було на шкільному коридорі!), небайдужість молоді до своєї ролі в розбудові державності.
На завершення – солодощі від Миколая і єдине для всіх побажання – успішних стежин до здійснення самих найромантичніших задумів! Будемо сподіватись, що і в стінах нашого університету через півроку кілька пар знайомих оченят засвітяться радістю: «А пам’ятаєте урок на свято Миколая?..» 
Проф. Левицька С.О., доц. Павелко О.В., доц. Осадча О.О.


назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки