Дорогі першокурсники!

Від імені викладачів та співробітників ННІЕМ щиро вітаю вас зі вступом до Національного університету водного господарства та природокористування! Від сьогодні ви – повноправні члени нашої великої і дружньої інститутської спільноти. На вас чекає цікаве і насичене студентське життя, нові друзі, нові знання, нові перемоги!

Колектив інституту прикладатиме максимум зусиль, щоб ви вийшли зі стін університету конкурентоспроможними фахівцями. Весь потужний науковий потенціал нашого університету націлений на ваше професійне і духовне зростання.

Бажаю, щоб студентські роки ви використали для інтелектуального зростання, становлення особистості, розкриття творчого потенціалу. Сподіваюсь, в університеті ви знайдете справжніх друзів і однодумців.

Щасливих вам студентських років!

в.о. директора ННІЕМ Наталія Едуардівна Ковшун

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку