«Дні науки» кафедри економіки підприємства

1. Участь у VІ Міжнародній науково-практичній конференції молодих науковців, аспірантів та студентів “Актуальні проблеми теорії і практики менеджменту в контексті євроінтеграції” (кількість учасників - 37 осіб)

2. Участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Економіка підприємства (за видами економічної діяльності)», що відбулася на базі економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка (студентка групи ЕП-41 Петруля А. В., студентка групи ЕПм-51 Конончук М. М.)

3. Науковий захід «Startup-Business», спрямований на розвиток інноваційного потенціалу молодих науковців (кількість учасників - 18 осіб)

4. Захист кандидатської дисертації здобувачем Мощич С.З.

5. Опонування дисертацій викладачами кафедри економіки підприємства проф., к.е.н. Кушнір Н.Б., доц., к.е.н. Костриченко В.М.

6. Видано 5 монографій:
- Кушнір Н.Б., Ковшун Н.Е., Войтович Д.С. Обґрунтування організаційно-економічних заходів щодо санації підприємств в умовах фінансової кризи.
- Кузнєцова Т.В., Сіпайло Л.Г. Економічний механізм стимулювання еколого-інноваційного розвитку промислових підприємств регіону.
- Kovshun N., Solodkyy V. and oth. Economics of sustainable development: methodological approaches and practical solutions: Collective monograph.
- Кушнір Н.Б., Ковшун Н.Е., Кондратюк О.І. Рекреаційне підприємництво: сучасний стан, проблеми, перспективи розвитку.
- Кушнір Н.Б., Кузнєцова Т.В., Ковшун Н.Е., Сіпайло Л.Г., Подлевська О.М., Красовська Ю.В., Лесняк О.Ю., Козлюк В.В., Левун О.І. Украина-Беларусь: основы предпринимательства.

7. Видані навчальні посібники:
- Кузнецова Т.В., Красовська Ю.В., Подлевська О.М. Управління потенціалом підприємства.

8. Отримано 4 патенти на корисну модель. Автор к.е.н., доцент кафедри економіки підприємства Солодкий В.О.

9. Участь у стипендіальній програмі ім. Лейна Кіркланда Польсько-американської фундації свободи «Rolnictwo ekologiczne w strukturze agrobiznesu w Polsce: konkurencyjność międzynarodowa i perspektywy rozwoju». Грантоотримувач: к.е.н., доцент кафедри економіки підприємства Лесняк О.Ю.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку