Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт зі спеціальності “Облік і оподаткування”

19 грудня 2017 р. на базі кафедри обліку і аудиту Житомирського державного технологічного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності “Облік і оподаткування”. У конкурсі взяли участь 25 бакалаврських робіт і 71 магістерська робота з 39 вищих навчальних закладів України. В засіданні конкурсної комісії брали участь провідні вчені України.

Вітаємо випускника магістратури, аспіранта кафедри обліку і аудиту Гришкевича Павла та його наукового керівника д.е.н., доцента Осадчу Ольгу Олексіївну зі здобуттям Диплому ІІІ ступеня! Бажаємо подальших наукових звершень!